Paastornooi U11

 Speelschema U11

TORNOOI PREMINIEMEN  (U11) - SCHIFTINGEN - ZONDAG 01 APRIL 2018 Duur der wedstrijden : 20'
UUR REEKS TERREIN WEDSTRIJD UITSLAG STRAFSCH
                 
09u00 A A 1-2 KV BONHEIDEN NVLH KEERBERGEN 1        
  A A 3-4 KVC KESSEL LO 2000 BEERSCHOT-WILRIJK        
  B B 1-2 KFC DUFFEL NVLH KEERBERGEN 2        
  B B 3-4 B.O.BEERZEL KFC LINT        
                 
09u25 A A 1-2 H.O. VELTEM FC BURCHT        
  A A 3-4 KVC KESSEL LO 2000 NVLH KEERBERGEN 1        
  B B 1-2 HEFFEN SK SV AARTSELAAR        
  B B 3-4 NVLH KEERBERGEN 2 B.O. BEERZEL        
                 
09u50 A A 1-2 KV BONHEIDEN  H.O. VELTEM        
  A A 3-4 BEERSCHOT-WILRIJK FC BURCHT        
  B B 1-2 KFC DUFFEL HEFFEN SK        
  B B 3-4 KFC LINT SV AARTSELAAR        
                 
10u15 A A 1-2 KV BONHEIDEN  BEERSCHOT-WILRIJK        
  A A 3-4 KVC KESSEL LO 2000 FC BURCHT        
  B B 1-2 KFC DUFFEL KFC LINT        
  B B 3-4 B.O. BEERZEL SV AARTSELAAR        
                 
10u40 A A 1-2 NVLH KEERBERGEN 1 H.O. VELTEM        
  A A 3-4 KV BONHEIDEN KVC KESSEL LO 2000        
  B B 1-2 NVLH KEERBERGEN 2 HEFFEN SK        
  B B 3-4 KFC DUFFEL B.O. BEERZEL        
                 
11u05 A A 1-2 BEERSCHOT-WILRIJK H.O. VELTEM        
  A A 3-4 NVLH KEERBERGEN 1 FC BURCHT        
  B B 1-2 KFC LINT HEFFEN SK        
  B B 3-4 NVLH KEERBERGEN 2 SV AARTSELAAR        

 

TORNOOI PREMINIEMEN (U11) - KLASSEMENT - ZONDAG 01 APRIL 2018- Duur der wedstrijden : 20' 
UUR   TERREIN WEDSTRIJD UITSLAG STRAFSCH
  WEDSTRIJD OM DE 11DE en 12DE PLAATS        
11u40   C 3-4            
      6de reeks A 6de reeks B        
  WEDSTRIJD OM DE 9DE en 10DE PLAATS        
11u40   C 1-2            
      5de reeks A 5de reeks B        
  WEDSTRIJD OM DE 7DE EN 8STE PLAATS          
11u40   B 3-4            
      4de reeks A 4de reeks B        
  WEDSTRIJD OM DE 5DE EN 6DE PLAATS          
11u40   B 1-2            
      3de reeks A 3de reeks B        
  WEDSTRIJD OM DE 3DE EN 4DE PLAATS          
11u40   A 3-4            
      2de reeks A 2de reeks B        
  FINALE              
11u40   A 1-2            
      1ste reeks A 1ste reeks B        
12u15 : Uitreiking der trofeeen en medailles
Meer in deze categorie: « Paastornooi U10 Paastornooi U12 »

Laat een reactie achter