Paastornooi U10

Speelschema U10

TORNOOI PREMINIEMEN  (U10) - SCHIFTINGEN - ZATERDAG 31 MAART 2018 Duur der wedstrijden : 20'
UUR REEKS TERREIN WEDSTRIJD UITSLAG STRAFSCH
                 
09u00 A A 1-2 KV BONHEIDEN A K. DIEGEM SPORT        
  A A 3-4 SP. TISSELT BEERSCHOT-WILRIJK        
  B B 1-2 KFC KATELIJNE RAPID LEEST SK        
  B B 3-4 KV BONHEIDEN B Z. HOMBEEK        
                 
09u25 A A 1-2 ASSE-ZELLIK 2002 K. TERNESSE VV        
  A A 3-4 SP. TISSELT K. DIEGEM SPORT        
  B B 1-2 SK. KAMPENHOUT TERVUREN-DUISBURG        
  B B 3-4 RAPID LEEST SK Z. HOMBEEK        
                 
09u50 A A 1-2 KV BONHEIDEN A ASSE-ZELLIK 2002        
  A A 3-4 BEERSCHOT-WILRIJK K. TERNESSE VV        
  B B 1-2 KFC KATELIJNE SK KAMPENHOUT        
  B B 3-4 KV BONHEIDEN B TERVUREN-DUISBURG        
                 
10u15 A A 1-2 KV BONHEIDEN A BEERSCHOT-WILRIJK        
  A A 3-4 SP. TISSELT K. TERNESSE VV        
  B B 1-2 KV BONHEIDEN B KFC KATELIJNE        
  B B 3-4 Z. HOMBEEK TERVUREN DUISBURG        
                 
10u40 A A 1-2 K. DIEGEM SPORT ASSE-ZELLIK 2002        
  A A 3-4 KV BONHEIDEN A SP. TISSELT        
  B B 1-2 RAPID LEEST SK SK KAMPENHOUT        
  B B 3-4 KFC KATELIJNE Z. HOMBEEK        
                 
11u05 A A 1-2 BEERSCHOT-WILRIJK ASSE ZELLIK 2002        
  A A 3-4 K. DIEGEM SPORT K. TERNESSE VV        
  B B 1-2 KV BONHEIDEN B SK KAMPENHOUT        
  B B 3-4 RAPID LEEST SK TERVUREN DUISBURG        

 

TORNOOI PREMINIEMEN (U10) - KLASSEMENT - ZATERDAG 31 MAART 2018 - Duur der wedstrijden : 20' 
UUR   TERREIN WEDSTRIJD UITSLAG STRAFSCH
  WEDSTRIJD OM DE 11DE en 12DE PLAATS        
11u40   C 3-4            
      6de reeks A 6de reeks B        
  WEDSTRIJD OM DE 9DE en 10DE PLAATS        
11u40   C 1-2            
      5de reeks A 5de reeks B        
  WEDSTRIJD OM DE 7DE EN 8STE PLAATS          
11u40   B 3-4            
      4de reeks A 4de reeks B        
  WEDSTRIJD OM DE 5DE EN 6DE PLAATS          
11u40   B 1-2            
      3de reeks A 3de reeks B        
  WEDSTRIJD OM DE 3DE EN 4DE PLAATS          
11u40   A 3-4            
      2de reeks A 2de reeks B        
  FINALE              
11u40   A 1-2            
      1ste reeks A 1ste reeks B        
12u15 : Uitreiking der trofeeen en medailles
Meer in deze categorie: « Paastornooi U9 Paastornooi U11 »

Laat een reactie achter